Jmenování nových soudců
VLÁDA ČESKÉ REPUBLIKY
|
|
USNESENÍ
VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY
ze dne 13. července 2011 č. 526
ke kandidátům do funkcí soudců
Vláda
doporučuje předsedovi vlády, aby spolupodepsal rozhodnutí prezidenta republiky o jmenování kandidátů, uvedených v příloze tohoto usnesení, do funkcí soudců.
Provede:
předseda vlády
|
Předseda vlády |
|
RNDr. Petr Nečas, v. r. |
VLÁDA ČESKÉ REPUBLIKY
Příloha
k usnesení vlády
ze dne 13. července 2011 č. 526
I. Obvod Krajského soudu v Praze
1. justiční čekatelé
a) Mgr. Anna Ryšánková
Okresní soud Praha - západ
b) Mgr. Tomáš Behr
Okresní soud v Benešově
2. kandidáti z jiné právní praxe
a) JUDr. Mgr. Jiří Wažik
Okresní soud Praha - východ
II. Obvod Krajského soudu v Českých Budějovicích
1. justiční čekatelé
a) Mgr. Pavel Freibert
Okresní soud v Českém Krumlově
III. Obvod Krajského soudu v Plzni
1. justiční čekatelé
a) Mgr. David Kotrbatý
Okresní soud Plzeň - město
2. kandidáti z jiné právní praxe
a) Mgr. Karolina Tolarová
Okresní soud Plzeň - jih
IV. Obvod Krajského soudu v Ústí nad Labem
1. justiční čekatelé
a) Mgr. Ing. Monika Fraňková
Okresní soud v Ústí nad Labem
b) JUDr. Jana Švorčíková
Okresní soud v České Lípě
c) Mgr. Lucie Homolková
Okresní soud v České Lípě
d) JUDr. Štěpán Klapka
Okresní soud v Děčíně
e) Mgr. Jaroslav Kneř
Okresní soud v Jablonci nad Nisou
2. kandidáti z jiné právní praxe
a) Mgr. Miluše Garabášová
Okresní soud v Děčíně
b) JUDr. Petr Černý, Ph.D.
Krajský soud v Ústí nad Labem
c) Mgr. Tomáš Machytka
Okresní soud v Lounech
d) Mgr. Bc. Jana Satrapová
Okresní soud v Litoměřicích
e) Mgr. Jana Benešová
Okresní soud v Mostě
f) Mgr. Jaroslav Malchus
Okresní soud v Teplicích
g) Mgr. Iva Černá
Okresní soud v Ústí nad Labem
Soudci
Soudci jmenovaní prezidentem republiky
Pravomoc prezidenta republiky jmenovat soudce a z nich předsedu a místopředsedy Nejvyššího soudu vyplývá z Ústavy České republiky. Aktuální informace o jejich zařazení má k dispozici Ministerstvo spravedlnosti.
19. 7. 2011
Prezident republiky Václav Klaus jmenoval v úterý dne 19. července 2011 na Pražském hradě osmnáct nových soudců obecných soudů, kteří složili do jeho rukou předepsaný slib.
Seznam nově jmenovaných soudců
Mgr. Anna Ryšánková
Okresní soud Praha – západ
Mgr. Tomáš Behr
Okresní soud v Benešově
JUDr. Mgr. Jiří Wažik
Okresní soud Praha – východ
Mgr. Pavel Freibert
Okresní soud v Českém Krumlově
Mgr. David Kotrbatý
Okresní soud Plzeň – město
Mgr. Karolina Tolarová
Okresní soud Plzeň – jih
Mgr. Ing. Monika Fraňková
Okresní soud Ústí nad Labem
JUDr. Jana Švorčíková
Okresní soud v České Lípě
Mgr. Lucie Homolková
Okresní soud v České Lípě
JUDr. Štěpán Klapka
Okresní soud v Děčíně
Mgr. Jaroslav Kneř
Okresní soud v Jablonci nad Nisou
Mgr. Miluše Garabášová
Okresní soud v Děčíně
JUDr. Petr Černý, Ph.D.
Krajský soud v Ústí nad Labem
Mgr. Tomáš Machytka
Okresní soud v Lounech
Mgr. Bc. Jana Satrapová
Okresní soud v Litoměřicích
Mgr. Jana Benešová
Okresní soud v Mostě
Mgr. Jaroslav Malchus
Okresní soud v Teplicích
Mgr. Iva Černá
Okresní soud v Ústí nad Labem